SZYBKI KONTAKT

Pościel hotelowa

Do szycia używamy wyłącznie sprawdzonych tkanin z polskich fabryk i dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy naszym Klientom produkt o wysokiej jakości, zgodny z ich oczekiwaniami. Zamknięcia poszew i poszewek mogą być wykonane na tzw. zakład hotelowy, na zamek lub na guziki. Rozmiary dowolne – pościel szyjemy zawsze bezpośrednio pod zamówienie Klienta.

POŚCIEL Z ADAMASZKU

Pościel adamaszkowa to pościel najwyższej jakości.  Niezwykle elegancka - o pięknym połysku i satynowo-atłasowym splocie. Dzięki wysokiej wytrzymałości, estetyce oraz długotrwałemu utrzymaniu bieli, tkanina z adamaszku jest niewątpliwie najpopularniejszą tkaniną pościelową stosowaną w hotelach. 

W ofercie posiadamy tkaniny o szerokości pasków: 4 mm, 5 mm, 1 cm, 2 cm. 
Skład: 100% bawełna, bawełna + poliester ( w proporcjach 52/48, 60/40, 80/20). 
TC-230 oraz TC-250, gramatury: 140-155 g/m2

POŚCIEL BIAŁA

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy białe pościele o różnych gramaturach – od 115 g/m2 do 180 g/m2, o składzie 100% bawełna lub w mieszance bawełna + poliester.

Wszystkie można prać w temp. 95 C, wybielać oraz maglować.

POŚCIEL KOLOROWA

W ofercie posiadamy zarówno tkaniny jednobarwne jak i drukowane. Dzięki współpracy z polskimi fabrykami możemy dla Państwa wykonać pościel w dowolnym wzorze i kolorze, w gramaturze od 115 g/m2 do 180 g/m2 i składzie 100% bawełna lub w mieszance bawełna + poliester.