SZYBKI KONTAKT

Inne

W naszej ofercie znajdą także Państwo:

SZLAFROKI HOTELOWE

Oferujemy szlafroki z tkaniny frotte oraz typu wafel.

Szlafrok frotte - wysokiej jakości, wykonany z wysokogatunkowej 100% bawełny o gramaturze ok. 420 g/m2. Uniwersalny krój z dwoma kieszeniami, przewiązywany w pasie.

Szlafrok typu wafel – szlafrok wykonany z tkaniny gofrowanej, tzw. wafel. Klasyczny krój z dwoma kieszeniami, przewiązywany w pasie.


OCHRANIACZE NA MATERAC

Wodoodporne podkłady na łóżko przeznaczone w szczególności dla hoteli i szpitali. Mają za zadanie zabezpieczyć materac przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Oddychające, paroprzepuszczalne, z temperaturą prania do 95C. Na rogach wszyta szeroka guma do zamocowania pod materac. Oferujemy trzy rodzaje:

  • ochraniacze frotte,
  • ochraniacze molton,
  • ochraniacze pikowane.


PRZEŚCIERADŁA Z GUMKĄ

Prześcieradła z gumką – praktyczne i wygodne, obszyte gumką umieszczoną w tuneliku, trwał i łatwe w użyciu. Oferujemy trzy rodzaje:

  • prześcieradła frotte - w 3 gramaturach, różnych kolorach i rozmiarach,
  • prześcieradła jersey - w 2 gramaturach, różnych kolorach i rozmiarach,
  • prześcieradła płócienne - o różnych gramaturach, kolorach i rozmiarach.


OBRUSY

Obrusy plamoodporne - wykonane z tkaniny pokrytej apreturą plamoodporną, dzięki czemu krople płynów nie wchłaniają się we włókna tkaniny.  Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz kilkunastu deseniach.

Obrusy bawełniane - wykonane z tkaniny bawełnianej, z przędzy czesanej, która zapewnia trwałość i połysk przez cały czas użytkowania. Nawet po wielu cyklach prania obrusy są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych deseniach.